HASIČI Z OLEŠNÉ U HOŘOVIC

CO SE DĚJE V HASIČÁRNĚ?

Nenašli jste, co jste hledali? A není to, co právě hledáte spíše naplní brigádnických hodin? Podívejte se na činnost v hasičárně v rámci pravidelných brigád a možná najdete to, co hledáte.

Prosíme omluvte neúplnost starších záznamů, stránky se aktuálně dokončují!

V pátek 28. února 2020 přivítali hasiči SDH Olešná své kolegy s ostatních sborů na okrskové valné hromadě, která se uskutečnila v restauraci U Zeleného stromu.

Několik po sobě jdoucích víkendů jsme sledovali stav počasí, který se každým dnem měnil. Výstraha před velkým větrem střídala výstrahu před bouřemi, a tak členové zásahové jednotky SDH Olešná zůstávali neustále v pohotovosti.

Na sobotu 2. listopadu 2019 jsme se připravovali již delší dobu. Společně se Spolkem Pro Občanské Záležitosti (dále jen SPOZ) jsme připravovali pro místní i přespolní děti akci s názvem Strašidelná stezka a lampionový průvod.

Ve čtvrtek 29. srpna 2019 na pravidelné brigádě čekal na přítomné zásah nedaleko hasičské zbrojnice. Projíždějící autobus se závadou na olejovém vedení způsobil rozsáhlé olejové skvrny na pozemní komunikaci. Ty mohou být pro projíždějící motoristy velmi nebezpečné.