Okrsková valná hromada

28.02.2020

V pátek 28. února 2020 přivítali hasiči SDH Olešná své kolegy s ostatních sborů na okrskové valné hromadě, která se uskutečnila v restauraci U Zeleného stromu.

Členové výkonného výboru SDH Olešná vynesli na tuto akci poprvé své vycházkové uniformy, které si zakoupili za účelem reprezentace sboru na akcích jako jsou výročí založení sborů, valné hromady, orkskové a okresní valné hromady a jiné kulturní akce sboru.

Vzhledem k tomu, že jsme si na této akci občerstvení zajišťovali vlastními silami, zbylo něco málo v sudech s pivem. Využili jsme tedy toho, že v neděli 1. března 2020 bylo na sále restaurace U Zeleného stromu divadelní představení, domluvili jsme se s pořadateli (SPOZ) a na místě jsme vytvořili stánek s občerstvením pro přítomné.