MLADÍ HASIČI SDH OLEŠNÁ

CO DĚLÁME BĚHEM ROKU?

Prosíme omluvte neúplnost záznamů, stránky se aktuálně dokončují!

S novým školním rokem začaly mladým hasičům z SDH Olešná u Hořovic opět pravidelné schůzky. Stejně jako v předchozích letech, i letos na olešenskou mládež čekal v září "Tlustický sranda match", kam již několik let jezdí soutěžit.

Pro mladé hasiče jsme se rozhodli připravit další zábavu, tentokráte návštěvu plaveckého bazénu. Místo pravidelné středeční schůzky jsme se tak ve středu 4. dubna 2018 vypravili do Rokycan.

Jako několik posledních let, i letos jsme vyrazili s dětmi na soutěž v motání hadic. Tento rok již po jedenácté několik desítek dětí soutěžilo v rychlosti a správnosti smotání hasičské hadice C. Olešenští mladí hasiči se účastnili již počtvrté, tentokrát v počtu 8 dětí.

Třetí únorovou sobotu byla uspořádána tradiční soutěž v uzlování, která se každoročně koná v Zaječově. Zúčastnili se jí také mladí hasiči z Olešné.