HASIČI Z OLEŠNÉ U HOŘOVIC

AKCE A SOUTĚŽE SBORU

Prosíme omluvte neúplnost záznamů, stránky se aktuálně dokončují!

Koncem července uspořádal spolek přátel resturace v Olešné, stejně jako v loňském roce, Extrém Cross docenta Chocholouška. Pořadatelé nás obět požádali o vytvoření pěny pro děti (a přiznejme si, i pro dospělé).

V druhé polovině května náš sbor pořádal okrskovou soutěž v požárním sportu pro dospělé. V sobotu 20. května 2017 se tak olešenské fotbalové hřiště zaplnilo hasičskými vozy a desítkami hasičů. Počasí nám přálo hned od rána.

V polovině září se konal již 9. ročník Memorialu Miroslava Vojče v Cheznovicích. Vzhledem k tomu, že jsme jej loni vyhráli, nás letos čekala obhajoba prvního místa. Zůčastnili jsme se ve složení Lukáš Beneš, Jirka Hrubý, Roman Šlechta, Tomáš Novák, Míra Růžička, David Kebrle a Radek Hasman. V průběhu dne se k nám přidal i Jan Hocke.

Od hasičů z Týčku jsme již delší dobu byli pozváni na jejich hasičské rodeo, které pořádají každoročně v srpnu. Rozhodli jsme se pozvání využít a zúčastnit se tohoto srandamače se vší parádou.