HASIČI Z OLEŠNÉ U HOŘOVIC

AKCE A SOUTĚŽE SBORU


Prosíme omluvte neúplnost záznamů, stránky se aktuálně dokončují! 

Všechny fotografie z účasti olešenských hasičů na memoriálu F. Šímy ve Bzové naleznete zde..

Druhý zářijový víkend se konal tradiční Memoriál J. Pose a J. Kůtka, který je střídavě pořádán v Komárově a na Chaloupkách. Na letošní ročník do Komárova vyrazilo za SDH Olešná smíšené družstvo, které přivezlo krásné 3. místo.

Dalším srandamačem, na který se olešenští hasiči rozhodli v letošním roce vyjet, byl Memorial Františka Šímy ve Bzové. Ačkoliv se letos konal již 14. ročník této akce, pro SDH Olešná to byla premiéra.

Druhý týden v srpnu se olešenští hasiči vydali na tradiční, již desátý ročník Hasičského rodea v Týčku. Na tuto akci jsme jeli již po čtvrté. Máme ji rádi a nejezdíme tam vyhrávat. Jde nám o srandu. Přeci jen je to srandamač...