Den pro všechny

18.06.2022

V sobotu 18. června 2022 se na fotbalovém hřišti v Olešné uskutečnila tradiční charitativní obecní akce Den pro všechny. Letos jsme na žádost OÚ Olešná měli o práci navíc - zajistit stánek s občerstvením. Vzhledem k předpokládanému letnímu počasí a vysoké účasti, jsme měli být podporou pro Masokrám Fajnovka, hlavního zajišťovatele občerstvení na akci.

Od sobotních brzkých ranních hodin jsme tedy připravovali stánek tak, aby poskytl návštěvníkům občerstvení v podobě chlazeného piva, alko/nealko nápojů, ale také jídla, pochutin a jiných drobností. Obsluhu ve stánku zajistili členové sboru po celý den ve stejném složení.

V okamžiku zahájení hlavního programu již jely obě pípy na plné obrátky a vzhledem k vydařenému letnímu počasí se jim dostalo odpočinku až ve večerních hodinách. Kdo by čekal, že v horku nebude zájem o párky v rohlíku a hranolky, byl by na omylu. Také obsluha jídla chrlila jednu porci za druhou v průběhu celého dne. Zakončení akce proběhlo v pozdních večerních hodinách, díky stále přítomným návštěvníkům obsluhoval náš stánek zákazníky do brzkých ranních hodin.

Doufáme, že byli návštěvníci s naším stánkem s občerstvením spokojeni, a těšíme se na další ročník této letní akce. Vzhledem ke skutečnosti, že se akce každým rokem konná za účelem výběru peněžního obnosu na charitativní účely, by bylo vhodné ještě zmínit, že se prodejem keramických kapek štěstí a dobrovolného vstupného podařilo vybrat celkem 22 636 Kč. Spolu s příspěvkem obce Olešná tak přibylo na účet neziskové organizace Dobromysl z.ú. celkem 30 000 Kč.

SDH Olešná u Hořovic
Copywrith © 2022 Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky