Odvoz darovaného dřeva

13.02.2020

V polovině února jsme od společnosti P+K Lišty s. r. o. dostali darem odřezky dřeva. Ty jsme si mohli svépomocí naložit a odvéz a zužitkovat k vlastní spotřebě dle uvážení. Tímto děkujeme panu Petru Pospíšilovi za tento dar.

Darované odřezky jsme si v rámci pravidelné čtvrteční brigády dne13.2.2020 naložili na obecní multikáru, která nám byla za tímto účelem zapůjčena (děkujeme OÚ Olešná), a dále na zapůjčený vlek. Dřevo jsme umístili za hasičskou zbrojnicí. K jeho zpracování bychom se chtěli dostat po hasičském plesu. Dřevo využijeme v topné sezóně na vytápění hasičské klubovny, především pro kroužek mladých hasičů.