MLADÍ HASIČI SDH OLEŠNÁ

BAVÍME SE!

Prosíme omluvte neúplnost záznamů, stránky se aktuálně dokončují! 

Jako každý rok i letos se mladí hasiči zapojili do Tříkrálové sbírky, akce pořádané Charitou Česká republika a v ní sdruženými lokálními charitami. Tato akce navazuje na tradici koledování na Tři krále tj. 6 ledna a má charakter celonárodní sbírky, jejímž hlavním účelem je především na pomoc nemocným, handicapovaným, seniorům, matkám s dětmi v...

Vánoce nejsou jen o nakupování a co nejdražších a největších dárcích. Jsou především o zvycích a tradicích. Jednu takovou tradici zavedli i hasiči z Olešné. Již několik let na štědrý den dopoledne zamíří s dětmi do lesa, aby nakrmili zvěř.

Pro mladé hasiče jsme se rozhodli připravit další zábavu, tentokráte návštěvu plaveckého bazénu. Místo pravidelné středeční schůzky jsme se tak ve středu 4. dubna 2018 vypravili do Rokycan.