Memoriál ve Bzové 2019

30.08.2019

Již podruhé jsme se zúčastnili Memoriálu Františka Šímy ve Bzové. Letošní ročník byl spojen s oslavami 115. let založení místního hasičského sboru. Náš sbor na tuto sportovní akci vyslal mužské i ženské soutěžní družstvo.

Po ukončení samotného soutěžního klání se zúčastnění přsunuli k hasičské zbrojnici, kde probíhali ukázky hasičské techniky. V místní hasičské zbrojnici bylo možné shlédnout historii sboru.

Poté, co jsme si prohlédli veškerou vystavenou zásahovou  techniku a navštívili hasičskou zbrojnici, jsme se vydali zpět domů.

Všechny fotografie z účasti olešenských hasičů na memoriálu F. Šímy ve Bzové naleznete zde..

Video pro vás připravujeme..