Dostali jsme sušák na hadice od SDH Komárov

14.11.2018

Již delší domu jsme domluveni s hasiči z Komárova. Ti v posledních několika měsících zbudovali novou hasičskou zbrojnici. V blízkosti té staré se nachází sušák na hadice, který pro ně již není potřebný a tak nám jej darovali. Museli jsme si pro něj však dojet...

Vzhledem k možnostem nás všech jsme se domluvili na středu 14. listopadu 2018. V půl páté vyrazilo plné hasičské auto do Komárova, kde už čekal Láďa Malina a Jirka Svoboda s nákladním vozem, které uvolil zapůjčit k přepravě sušáku.

Ještě, než dorazila skupina z Olešné, přeřezali pomocí flex přeřezali železné nohy. Po příjezdu zbytku olešenských hasičů tak mohl být sušák rovnou nakládán, což se vzhledem k šeřícímu odpoledni hodilo.

Po naložení celé konstrukce jsme se vydali zpět do Olešné, kde jsme sušák, již za úplné tmy, složili do prostoru za hasičárnou.